Poster.cz - Vaše bezstarostná cesta k posteru
úvodní informace dekorace online objednávka dekorace kontaktní informace

BEZSTAROSTNÁ CESTA K POSTERU

Naše firma se specializuje na profesionální tvorbu posterů pro vědecké konference, prezentace firem či výrobků i reklamní kampaně. Nabízíme Vám kompletní vytvoření posteru od návrhu až po realizaci. Vaše data graficky zpracujeme a navrhneme pro Vás celkový design posteru. Poté, co si vyberete Vám vyhovující návrh, poster vytiskneme a případně zatavíme do ochranné fólie. Pokud máte již poster připravený, zajistíme Vám tisk a laminaci posteru.

Objednávka

Pokud máte zájem o vytvoření posteru, využijte náš on-line objednávkový systém nebo nás kontaktujte.

Cena

Cena za vytvoření a tisk posteru se odvíjí především od velikosti posteru, ale také od náročnosti zpracování dat. Například za vytvoření a tisk posteru o velikosti A0 se dvěma fotografiemi, tabulkami, grafy a textem by cena byla cca 2300,- Kč. Pokud si to budete přát, vytiskneme pro Vás také malé kopie posteru (většinou velikost A4).

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA.

Další služby

Zajišťujeme rozsáhlé služby v oblastech grafického designu, DTP, typografických a polygrafických aktivit, webdesignu, digitální fotografie a tvorby internetových prezentací. Navrhneme a připravíme pro Vás tiskoviny ze širokého spektra druhů - od firemních vizitek až po rozsáhlé katalogy či náročné reklamní brožury a plakáty. Přejete-li si zpracovat firemní prezentační CD nebo vytvořit jakékoli multimediální CD, zajistíme jak tvorbu vnitřní struktury, tak i grafické zpracování potisku a přebalu. Plánujete-li náročnou propagační kampaň, pomůžeme Vám s její realizací - konzultujeme s Vámi nejvhodnější grafické ztvárnění internetové i tištěné reklamy a vypracujeme několik variant dle Vašich požadavků. Nabízíme náročná i nenáročná řešení Vašich internetových prezentací a elektronických obchodů. Zajistíme komplexní služby od grafického návrhu až po umístění na server, správu a aktualizaci dat. Využíváme pokročilých nástrojů tvorby webů (XHTML, CSS, JavaScript, PHP, ASP, SQL a Flash). Hranice má jen Vaše fantazie ...
V případě zájmu o tyto služby navštivte stránky www.naco.cz

Bezstarostná cesta k posteru